Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Mr. McMahonRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
The Nokdu FlowerRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Bad Surgeon: Love Under the KnifeRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0