Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Buena Vista Social ClubRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 2.5
Knight and DayRated ★ 3.0
21Rated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 2.5
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 2.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 0.5
FrequencyRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.5