Series
Ratings
74
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Little Mom Scandal Season 1Rated ★ 3.5
Moorim SchoolRated ★ 0.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 4.0
Hello! My LadyRated ★ 2.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 2.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 2.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 1.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.5
I am Your TeacherRated ★ 1.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 1.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
- Fairy CommiRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 1.5
Smile AgainRated ★ 2.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.5
BrainRated ★ 3.5