Movies
Ratings
481
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 0.5
Hit ManRated ★ 3.0
Back in ActionRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Red NoticeRated ★ 1.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Look Both WaysRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
All My Friends Are DeadRated ★ 3.0
NonnasRated ★ 2.5
La Dolce VillaRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5- Fight GirlRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Mr. RightRated ★ 3.0