Titles you rated
Bleak NightRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
London Has FallenRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.5