Titles you rated
TransformersRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0