Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Agatha All AlongRated ★ 3.0
LiveRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Bloody MondayRated ★ 3.5
Buzzer BeatRated ★ 3.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 3.5
- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.5- Flower Shop Without a RoseRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 3.5
Gogh, The Starry NightRated ★ 3.5