Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0- As the Gods WillRated ★ 1.0
LoganRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 3.5
ItRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 2.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 2.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0