Series
Ratings
31
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 1.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
IRISRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0