Titles you rated
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 1.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 1.0
SplitRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
Chinese ZodiacRated ★ 1.0
My PaparottiRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 1.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0