Movies
Ratings
403
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
The WalkRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5