Titles you rated
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0- BakumanRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5- My Little MonsterRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Yowamushi PedalRated ★ 3.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 3.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.5