Movies
Ratings
86
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 3.5
The GraduateRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5- WishRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5