Titles you rated
CassandraRated ★ 4.5
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 5.0
A Model FamilyRated ★ 4.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 3.5
Mad for Each OtherRated ★ 3.0
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 2.0
Winter SonataRated ★ 2.5
Dragon Ball GTRated ★ 2.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 2.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5