Titles you rated
Summer ScentRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 2.5
Queen of ReversalsRated ★ 5.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 3.0