Titles you rated
DangalRated ★ 5.0
Train ManRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Our PresidentRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
Japanese Girls Never DieRated ★ 4.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 1.5
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0