Titles you rated
Big MatchRated ★ 3.5
The 5th WaveRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 1.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 2.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 1.5
The Brand New TestamentRated ★ 0.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0