Series
Ratings
222
Brush Up LifeRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Love ScoutRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 2.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.5
- JeongnyeonRated ★ 2.5