Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0