Movies
Ratings
96
ZootopiaRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
QuickRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0