Titles you rated
Secret SunshineRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Chico & RitaRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0