Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Justice PaoRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.5