Titles you rated
SplitRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Gloomy SundayRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5