Movies
Ratings
894
The OutlawsRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Twin Peaks: Fire Walk with MeRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
Battle of the SexesRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5- The CureRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
It's Only the End of the WorldRated ★ 4.0