Titles you rated
TwistersRated ★ 3.0
Chicken Run: Dawn of the NuggetRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 0.5
A Room with a ViewRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
Girl in the PictureRated ★ 3.5
GaslightRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Semantic Error: The MovieRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
After YangRated ★ 2.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
AssassinsRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 3.0
HellraiserRated ★ 3.5
QueenpinsRated ★ 2.5
Initiation LoveRated ★ 3.0