Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
Adaptation.Rated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
High FidelityRated ★ 5.0
Planet TerrorRated ★ 5.0
Hail, Caesar!Rated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
John CarterRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5