Movies
Ratings
475
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
BurntRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
Blood and BoneRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0