Titles you rated
- RNARated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Beyond The BoundaryRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0- K-ON!!Rated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 4.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- Yona of the DawnRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0