Movies
Ratings
207
Intimate StrangersRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 1.5
Worst WomanRated ★ 3.0
Freedom WritersRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 1.5
The KingRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 1.5