Movies
Ratings
553
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 0.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
The Hangover Part IIIRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 3.0
RobotsRated ★ 4.0
Cats & DogsRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 4.0