Movies
Ratings
171
ConstantineRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Charlotte's WebRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The Righteous ThiefRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0