Titles you rated
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
IRISRated ★ 2.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Solomon's PerjuryRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0