Movies
Ratings
100
Death BellRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
ChawRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 2.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.0