Movies
Ratings
15
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5