Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0- Detective Conan: The Scarlet AlibiRated ★ 3.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 3.0
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 2.5
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 3.5
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 3.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.0
Detective Conan: Episode “ONE”Rated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
Roujin ZRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
We Are Little ZombiesRated ★ 2.5