Titles you rated
Get OutRated ★ 2.5
The Big BlueRated ★ 2.0
Star Trek II: The Wrath of KhanRated ★ 2.0
SwordsmanRated ★ 2.0
The Bride with White HairRated ★ 1.5
Ong Bak 2Rated ★ 2.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
London Has FallenRated ★ 1.5
Ghost in the Shell: The New MovieRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 2.5
Fast & FuriousRated ★ 3.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 2.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 2.0
The King's Case NoteRated ★ 1.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5