Series
Ratings
59
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
ObliteratedRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 4.0