Movies
Ratings
442
The IntouchablesRated ★ 4.5
The Purge: AnarchyRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.5
RedRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.5
Runway CopRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5