Titles you rated
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Cloud BreadRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 감각의 제국Rated ★ 5.0
Vector Men : Warrior Earth Season 2Rated ★ 3.0- Magic Warriors Mir & GaonRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 4.0
- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5- Flames of DesireRated ★ 3.0
Master: God of NoodlesRated ★ 2.5
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 2.5
Jang Yeong SilRated ★ 4.5
Bluebird's HouseRated ★ 3.0- Unkind WomenRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.5