Titles you rated
Emily in ParisRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
The CrownRated ★ 4.5
The CrownRated ★ 4.5
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 4.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5