Movies
Ratings
291
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 1.0
PompeiiRated ★ 2.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.0
CartRated ★ 2.5
The Sword with No NameRated ★ 2.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 2.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 1.0
Red Riding HoodRated ★ 2.5
CommitmentRated ★ 3.0
Horror Stories 2Rated ★ 1.5
R2B: Return to BaseRated ★ 0.5
The World's Fastest IndianRated ★ 3.5
The RingRated ★ 2.5
Horror StoriesRated ★ 2.5
Happiness for SaleRated ★ 0.5
Running ManRated ★ 1.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.5
I Am The KingRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 2.5