Titles you rated
The MummyRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 5.0
InsurgentRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 2.5
Gods of EgyptRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 2.0
PassengersRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 4.0