Titles you rated
- Into the SunlightRated ★ 3.5
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 3.5
Indomitable Daughters-in-LawRated ★ 3.0
Beautiful LifeRated ★ 3.0
A Song to the SunRated ★ 3.0- Super RookieRated ★ 3.0
Summer SnowRated ★ 3.0
Be ArrogantRated ★ 3.0
Shooting StarRated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
Tiger & DragonRated ★ 3.5
FringeRated ★ 4.0- Stand up!!Rated ★ 2.5
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.5- Do You Know Taekwondo?Rated ★ 3.5
- Precious FamilyRated ★ 4.0
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 2.5- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 0.5