Titles you rated
Ghost in the Shell 2.0Rated ★ 2.5
Ghost in the Shell: The New MovieRated ★ 4.0
MayhemRated ★ 1.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 1.0
6 UndergroundRated ★ 2.0
SplitRated ★ 2.5
GlassRated ★ 3.5
I Lost My BodyRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 1.0
PolarRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 2.0
Son of SaulRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 2.5