Titles you rated
American GodsRated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 1.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 2.5
Dining TogetherRated ★ 1.5
Emperor Wang GunRated ★ 2.5
AjinRated ★ 3.0
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 3.0- AjinRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 2.0
Begin Again Season 1Rated ★ 0.5- BonobonoRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 1.5
Something Happened in BaliRated ★ 1.5
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 1.5
Hur JunRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 2.0