Titles you rated
The White TigerRated ★ 4.5
Tall GirlRated ★ 4.5
365 DaysRated ★ 1.0
SuffragetteRated ★ 3.5
DolittleRated ★ 3.0
CatsRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Mid90sRated ★ 4.0
Captain FantasticRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
The Darkest MindsRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 3.0
Five Feet ApartRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5