Movies
Ratings
298
The Invention of LyingRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 3.0
BurntRated ★ 2.5
InsidiousRated ★ 1.5
DumboRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 1.5
CasperRated ★ 1.5
11 A.M.Rated ★ 2.5
Black HouseRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 2.0
Old Miss DiaryRated ★ 2.0
1408Rated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5