Movies
Ratings
55
InceptionRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 0.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5