Titles you rated
PandorumRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0