Movies
Ratings
102
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
Tough as IronRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5